درباره سای بوم

مجموعه آموزشی پژوهشی سای بوم در تیر ماه ۹۵ به طور رسمی فعالیت های خود را در راستای اعتلای جنبش ساخت در کشورمان ایران آغاز کرده است. سای بوم محلی برای سازندگان و افراد علاقه مند به ساخت در حیطه های مختلف مهندسی و هنری می باشد. این مجموعه که متشکل از تعدادی از فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته های مهندسی برق، مکانیک، متالورژی و طراحی صنعتی از چند دانشگاه برتر ایران از جمله علم و صنعت، شریف، تهران، خواجه نصیر و شیراز می باشد، تاکنون توانسته است با ساخت پروژه های مختلف مهندسی و تبدیل ایده های ناب و مورد نیاز کشور به محصولات جدید و تشکیل تیم ها و کسب مقام در مسابقات مختلف کشوری و بین المللی توانایی های خود را به اثبات برساند.

از ویژگی های بارز این مجموعه، توان علمی و آکادمیک بالا، در عین تجربه کار صنعتی بالا می باشد که باعث شده است که سای بوم بتواند علاوه بر گرفتن پروژه ها و خدمات صنعتی و ایده پردازی برای رفع مشکلات صنایع مختلف، با برگزاری دوره های آموزشی پروژه محور در زمینه های مشترک مهندسی از جمله مکانیک، برق و متالورژی، درحد توان، مشکلات این عرصه را رفع بنماید و به دانش آموزان و دانشجویان یاد بدهد که خلاقانه تفکر نموده و خودشان ایده ها و پروژه های خود را بسازند و آینده خود را به درستی انتخاب بنمایند و از این طریق فرهنگ ساخت را نیز در کشور ارتقا دهد.

 

دورنمای سای بوم

تبدیل شدن به معتبر ترین مرکز آموزشی و پژوهشی کشور

هدف ما مجموعه ای است که بتواند نظام آموزشی ایجاد نماید که دانش پژوهان کارآفرین تربیت نماید و در عین حال با برطرف نمودن بخشی از مشکلات صنایع کشور، محصولات نوین دانش بنیان خود را به بازار جهانی عرضه کند.
 

برخی از همکاران ما

.