دوره رباتیک مدرسه ثامن الحجج

سای بوم

برگزار کننده

سای بوم
تلفن
021-77136470
ایمیل
info@sciboom.ir

موقعیت

دبیرستان متوسطه دوره اول ثامن الحجج
تهران محله صفا
QR Code

تاریخ

۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲ دی ۱۳۹۷

دوره رباتیک مدرسه ثامن الحجج

دوره رباتیک مجموعه سای بوم با هدف آشنایی دانش آموزان با فناوری ربانیک و ارتقاء مهارت ساخت و ساز دانش آموزان در مدرسه ثامن الحجج آغاز گردید. دانش آموزان دوره اول متوسطه در طول این دوره از خدمات مجموعه بهره مند می‌شوند.

در طراحی این دوره رباتیک با تاکید بر کیفیت ارائه مطالب، تلاش بر این بوده تا دانش آموزان بیشتربن تاثیر را در فرآیند آموزش داشته باشند و از سیستم آموزشی مبتنی بر سرهم بندی صرف قطعات فاصله گرفته شود. دانش آموزان بصورت گروهی در پروژه‌های ساختی متعدد درگیر می‌شوند و تا حدی توانایی تحلیل و طراحی را در سه حیطه مهندسی برق، مکانیک و برنامه نویسی بدست می‌آورند. درگیر شدن دانش آموزان در فعالیت های مختلف ساختی موجب تقویت حس خودباوری و اعتماد به نفس در آن‌ها می‌شود.

تفاوت عمده این دوره با دوره‌های رایج رباتیک در سایر موسسه‌های آموزشی عدم سرهم بندی صرف قطعات می‌باشد. در این دوره در هر سه بخش مهندسی برق، مکانیک و برنامه نویسی دانش آموزان با نحوه طراحی آشنا شده و اجزاء مختلف ربات از جمله بدنه و سیستم الکترونیکی را خودشان طراحی کرده و می‌سازند.

دوره رباتیک دبیرستان متوسطه دوره اول ثامن الحجج در مهر ماه ۹۷ شروع شده و به مدت ۱۴ جلسه ۲ ساعته در محل دبیرستان ثامن الحجج واقع در محله صفا تهران ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *