گزارش دوره‌های آموزشی مدرسه اندیشه صفا

سای بوم

برگزار کننده

سای بوم
تلفن
021-77136470
ایمیل
info@sciboom.ir
دبیرستان اندیشه صفا

موقعیت

دبیرستان اندیشه صفا
خیابان مصطفی خمینی، چهارراه سرچشمه ،کوچه فیروزکوهی
QR Code

تاریخ

۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

زمان

نامشخص (تمام روز)

گزارش دوره‌های آموزشی مدرسه اندیشه صفا

دوره‌ها‌ی آموزشی پروژه محور سای بوم با هدف پرورش توانایی‌های علمی و عملی و آشنایی با فناوری‌های روز دنیا در مدرسه اندیشه صفا آغاز گردید. دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم دبیرستان اندیشه صفا در طول یک سال تحصیلی از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

آشنایی با فناوری ساخت کامپوزیت، رباتیک، بازی نویسی، پرواز با علم (مکانیک پرواز)، نقشه کشی و ماکت سازی دوره هایی هستند که برای دانش آموزان مدرسه اندیشه صفا اجرا می‌شوند. این دوره‌ها با هدف آشنا شدن دانش آموزان با فناوری های روز دنیا و ارتقاء مهارت طراحی و ساخت مهندسی در دانش آموزان طراحی شده است. در واقع هر یک از این دوره‌ها را می‌توان چالشی مهندسی برای یک دانش آموز تعریف کرد. در طی این چالش با درگیر شدن در پروژه‌های متعدد، دانش آموز خود را در جایگاه یک مهندس می‌یابد و با همکاری سایر دانش آموزان فرآیند طراحی، ساخت و عیب یابی مهندسی را طی می‌کند. (برای اطلاع از فرآیند اجرای هر یک از دوره‌ها در مدرسه اندیشه صفا می‌توانید پست گزارش مربوط به هر دوره را در سایت مطالعه بفرمایید).

دوره‌های آموزشی پژوهشی مدرسه اندیشه صفا در مهر ماه ۹۷ شروع شده و به مدت یک سال تحصیلی تا اردیبهشت ماه سال ۹۸ در محل دبیرستان واقع در میدان سپاه تهران ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *