خدمات مکانیک

گروه آموزشی و پژوهشی سای‌بوم با توجه به تجارب و فعالیت‌های خود در حیطه‌های مختلف کاری در زمینه‌ی مهندسی مکانیک، مجموعه‌ای گسترده از خدمات تخصصی این حوزه را در قالب خدمات مهندسی با بالاترین کیفیت ممکن و با معقول ترین قیمت‌ها در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. تیم مهندسی شرکت سای‌بوم مجموعه‌ای توانمند و با سابقه از مهندسان جوان و مشاوران مجربی است که در تمام زمینه‌های مهندسی مکانیک از جمله پنج حوزه‌ی اصلی طراحی کاربردی، تبدیل انرژی، ساخت و تولید، مهندسی خودرو و مهندسی هوافضا از نیروهای متخصص بهره می‌برد.

همچنین سای بوم با سایر مجموعه‌های فنی و کارگاه‌های ساختی در سطح کشور، در ارتباط است و خدمات مورد نیاز را با کمترین ریسک از جانب شما، به انجام خواهد رساند.

خدمات فنی این شرکت که در ادامه لیست آن¬ها را مشاهده می¬فرمایید، یا به صورت مستقیم توسط خود مجموعه ارائه می‌شود یا با برون سپاری به مجموعه‌های درجه یک ساخت و تولیدی در سطح تهران و سایر شهرها و شهرستان‌ها برای شما فراهم می‌شود. لازم به ذکر است که مجموعه‌های همکار با شرکت سای‌بوم، بهترین و مجهز ترین مجموعه‌های خدمات مکانیکی در سطح کشور می‌باشند.

لیستی از خدمات مکانیک سای بوم

پروژه های مکانیک

در زیر تعدادی از پروژه های پیاده سازی شده توسط سای بوم در زمینه مکانیک آورده شده است.